POPRZEDNIE EDYCJE

2018

Poszukiwanie ślubnych inspiracji, wybór obrączek albo specjalisty, który upamiętni ten wyjątkowy dzień. Każdy powód był dobry, by zostać jednym z gości 8. Targów Ślubnych, które zorganizowano 28 stycznia w hali sportowej GiLO im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim.

2017

W niedzielę 22 stycznia w hali gimnazjum i liceum przy ul. Pięknej odbyły się 7 Targi Ślubne w Mińsku Mazowieckim. Stoiska blisko 50 wystawców odwiedziły tłumy zwiedzających. Nie zabrakło też dobrej zabawy - pokazów mody, tańca, fryzur, konkursów i koncertów.

2016

Tłumy zwiedzających, dobra zabawa, zadowoleni wystawcy i cenne nagrody - tak można podsumować VI Targi Ślubne w Mińsku Mazowieckim, które 28 lutego 2016 odbyły się w mińskim „Koperniku”.

2015

Piękne suknie, nowoczesny taniec - wszystko to i jeszcze więcej można było zobaczyć podczas jubileuszowych, V Targów Ślubnych, które odbyły się 8 lutego 2015 roku w hali widowiskowej mińskiego „Kopernika”.

Listopad 2013

IV Targi Ślubne organizowane przez Mazowiecki Dom Medialny Dzwon odbyły się w gościnnych progach Zespołu Szkół nr 1 w Mińsku Mazowieckim. Szkolna aula na ten jeden dzień nabrała wyjątkowego charakteru za sprawą stoisk przygotowanych przez wystawców.

Styczeń 2013

Mińskie targi ślubne, które 27 stycznia 2013 odbyły się już po raz trzeci, z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Zabytkowe pomieszczenia pałacu Dernałowiczów, gdzie odbyła się impreza zapewniły targom niepowtarzalną oprawę.

2012

Blisko 50 wystawców z branży ślubnej i weselnej, piękne modelki w sukniach ślubnych, pokazy barmańskie, prezentacje taneczne, występy zespołów muzycznych i nagrody dla publiczności o wartości niemal 9 tys. zł to atrakcje podczas II Targów Ślubnych w Mińsku Mazowieckim.

2011

Miała je Warszawa, Siedlce, Garwolin, a nawet Mrozy. W końcu przyszedł czas na I Targi Ślubne w Mińsku Mazowieckim, które okazały się strzałem w dziesiątkę.