Jeszcze więcej atrakcji

Rabaty, konkursy, wyjątkowe promocje – takie oferty dla klientów przygotowali wystawcy, którzy zaprezentują się już w niedzielę 22 stycznia, podczas 7 Targów Ślubnych w Mińsku Mazowieckim. Wśród atrakcji, które można wygrać, jest bon na złote obrączki, ślubna sesja fotograficzna i sesja narzeczeńska. Nie zabraknie też pokazów mody ślubnej, najmodniejszych fryzur i makijaży, barmańskiego show, gorącej zumby i koncertów.

7 Targi Ślubne w Mińsku Mazowieckim odbędą się w nowoczesnej hali sportowej gimnazjum i liceum przy ul. Pięknej. Tradycyjnie od godziny 10 do 16 na zwiedzających czekać będzie blisko pół setki wystawców z branży ślubnej i weselnej. Wśród nich nie zabraknie jubilera, salonów sukien ślubnych i wieczorowych, sal i domów weselnych, firm fotograficznych i filmujących, dekoracji i zaproszeń ślubnych oraz eleganckich samochodów dla państwa młodych, którymi mogą wyruszyć w nową drogę życia. Wiele firm zaprezentuje się w Mińsku po raz pierwszy. Na przykład firma oferująca zdjęcia i filmowanie dronem. Będą też firmy, które pomogą w doborze alkoholi i zaproponują zakup trunków z atrakcyjnym rabatem.

Targi to doskonała okazja, aby zapoznać się z ofertą kilkudziesięciu firm w jednym miejscu. To oszczędność czasu i pieniędzy, bo wystawcy kuszą atrakcyjnymi rabatami. Umowy mogą zawrzeć tu nie tylko narzeczeni, którzy planują ślub w 2017 czy 2018 roku, ale również osoby, które poszukują sali, fotografa czy zaproszeń na chrzciny, pierwszą komunię czy rocznicę ślubu. Osoby, które wypełnią kupon dla zwiedzających, wezmą udział w konkursie, w którym można wylosować cenne i wyjątkowe nagrody.

Bon na urokliwe obrączki z najnowszej kolekcji wartości 1500 zł ufundował Jubiler Niewęgłowski. Na klientów czekają też wysokie rabaty, wyjątkowy konkurs dla przyszłych nowożeńców oraz inne niespodzianki. Niezwykle atrakcyjną nagrodę – poślubną sesję plenerową o wartości 2000 zł realizowaną w dowolnej lokalizacji na teranie Polski lub Europy wraz z pięknym 60-stronicowym albumem z 60 niepowtarzalnymi fotografiami w różnych formatach, ozdobionym przez artystę plastyka ufundowała firma Szuba Art Foto – Anna i Krzysiek Szuba. Fotograficzną sesję narzeczeńską o wartości 600 zł ufundowała firma Lumen Photography.

Targi to również okazja do dobrej zabawy, którą poprowadzi Arek Braxton. Na scenie i wybiegu zaprezentują się piękne modelki w oryginalnych sukniach ślubnych Pracowni Atelier Piękna, które będzie można potem kupić z 50% rabatem. Wystrzałowe fryzury zaprezentuje renomowana fryzjerka i stylistka Paulina Wójcik, a tancerki z klubu Fit & Joy zachęcą do wspólnej zumby, która pozwala przygotować kondycję przed całonocną zabawą i jest również lubianą atrakcją na weselach. Nie zawiodą publiczności barmani z firmy Nasz Bar, którzy swoimi pokazami wzbudzają zachwyt i burzę oklasków. Nie tylko dla swoich fanów zaśpiewa na koniec konferansjer targów, piosenkarz Arek Braxton oraz zespół Niezapomniane Piosenki. Zaprezentuje się też zespół Music Play. Zmęczeni wrażeniami goście będą mogli odpocząć i posilić się w bufecie, kosztując przysmaków przygotowanych przez Karczmę A2.

Partnerem honorowym imprezy jest Brant Hotel i Restauracja, a partnerami głównymi są: Zajazd Pod Dębem, Karczma A2 oraz sieć sklepów Topaz. Szczegółowe informacje o programie imprezy i wystawcach można znaleźć na stronie Targów Ślubnych w Mińsku Mazowieckim na Facebooku.

Organizatorem targów jest Mazowiecki Dom Medialny Dzwon, wydawca Tygodnika Mazowieckiego „Nowy Dzwon” oraz popularnego na Lubelszczyźnie „Przeglądu Świdnickiego”.

Wystawcy 7 Targów Ślubnych w Mińsku Mazowieckim:

Brant Hotel&Restaurant

Jubiler NIEWĘGŁOWSKI

ZAJAZD „POD DĘBEM”

Karczma A2 – AGNI Mikołaj Sobiecki

Sieć Sklepów TOPAZ

SALON ŚLUBNY MAVI S.C

Pracownia Sukien Ślubnych i Wizytowych ATELIER PIĘKNA

Szuba ART FOTO

LUMEN PHOTOGRAPHY

FHU FOTO ART Tomasz Proczka

Fotobudka „The Owl Photobooth”

Paulina Mróz Photomaton

FOTOBUDKA KLISZA NIE PĘKA

VIDEO STUDIO Dariusz Perzanowski

INTEGRALL PRODUCTION

MALEXANDRA PHOTOGRAPHY

Ślubna Chwila – Fotografia

DRONEK.PL

Royal Photo Paweł Duszczyk

paraFILM

FOTOGRAFIA CHWIL Błażej Leśkiewicz

fotografia i film AŁ-studio

JACEKWIDEO

Profikadr  Studio Fotograficzne

TADLA – fotograf

FIT&JOY

Nasz Bar Grzegorz Marcinkiewicz

TIRest Hotel i Resturacja

USŁUGI BARMAŃSKIE Radosław Lemieszek

Bajeczne Animacje

SALA WESELNA FENIKS

DOM WESELNY DIAMENT

Anabella Anna Mazur

Pracownia Florystyczno-Artystyczna „FLOART” Edyta Jaworska

Bilscy dekoracje

Pracownia Florystyczna Cuda Kwiatki

Orchid sklep dekoracje ślubne Beata Błażejczyk

zaproszenia „Papierowe Lowe”

ŚLUBOGRAF.PL

naszeslubne.pl

EUFORIA DRINK BAR

HURTOWNIA ALKOHOLI ZDRÓJ

M&P PAVLINA Alkohole i Wina Świata

The Best zespół muzyczny

Oriflame

Auto do ślubu

Fototapety na wymiar DEKORACJEŚCIAN.COM

Chcesz dołączyć do grona wystawców? Zadzwoń 509 957 214